Co nabízíme

VÝBORNÁ KÁVA A DEZERTY

V naší kavárně si můžete vychutnat výbornou kávu značky Cafe Reserva Gourmet, kterou vám rádi připravíme přesně tak, jak ji máte rádi. Ke kávě si u nás můžete objednat třeba zákusek z vyhlášené cukrárny Sladký časy nebo domácí koláče od paní Ivy ze Závady. Samozřejmostí jsou také nealko nápoje a limonády.

Naše kavárna je 100% nekuřácká a nechybí zde ani zázemí pro děti v podobě dětského koutku a malá knihovna pro zkrácení dlouhých chvil.

CAFÉ RESERVA GOURMET

Výběrová káva Café Reserva Gourmet je dobře vyvážená směs z jemných káv Arabica ze Střední a Jižní Ameriky. Pěstuje se tradičními metodami, které dávají směsi vyniknout ovocné a sladové tóny a jemná indická Robusta dodává dlouho přetrvávající chuť jemných koření a kakaa. Vše podtrhuje italské pražení pomáhající vytvořit bohatou a přetrvávající „cremu“.

a

PRONÁJEM PROSTOR

Hledáte prostory pro firemní školení, menší prezentaci nebo rodinou oslavu? Uspořádejte vaši akci u nás!

Nově nabízíme pronájem prostor kavárny, kde vám rádi zajistíme občerstvení, dataprojektor a plátno a samozřejmostí je uzavření prostor celé kavárny jen pro vás.

Více informací na tel. 776 150 069 nebo na emailu info@centrum-zivota.cz, rádi vám sdělíme podrobnosti.  

KÁVA ŽIVOTA

Chystáte se obdarovat, odměnit, poděkovat či překvapit Vaše dodavatele, zákazníky, zaměstnance nebo blízké?

Nabízíme Vám dárkové balení kávy na míru přímo podle Vašich přání a potřeb! Rádi vám přizpůsobíme etiketu přidáním Vašeho loga nebo věnování na obal.

Koupí podpoříte Nadační fond Pavla Novotného a onkologické pacienty.

Objednávky přijímáme osobně v kavárně, na tel. 776 150 069 nebo na emailu info@centrum-zivota.cz .