Co nabízíme

VÝBORNÁ KÁVA A MARLENKA

Připravujeme pro vás výbornou kávu z pražírny Coffee Culture, dle vaši chuti si vybíráte z různých druhů kávy espresso, latté, lungo. A pokud vám káva zachutná tak, že si ji budete chtít pořídit pro osobní potřebu, pak si zrnka kávy zakoupíte přímo u nás. Pravidelně pořádáme také degustace kávy. Společnost Marlenka nám pro vás dodává sladké medové dobroty a Kofola nabízí výběr ze svých nejoblíbenějších nealko produktů.

ZDRAVOTNÍ PORADENSTVÍ

Objednejte se na individuální konzultace s odborníky z řad specializovaných lékařů (onkolog, urolog, chirurg, ortoped, psycholog a další), tyto konzultace jsou pro vás ZDARMA.

Objednat se můžete ZDE

a

BESEDY, VZDĚLÁVACÍ A OSVĚTOVÉ AKCE

Těšíme se na vaši účast na besedách, vzdělávacích a osvětových akcích, které pro vás připravujeme z nejrůznějších oblastí a témat – zdraví, kultura, sport, umění …

Konkrétní nabídku s pozvánkou naleznete v AKTUALITÁCH

Pokud hledáte prostor pro uspořádání soukromé nebo firemní akce, neváhejte nás kontaktovat na tel 725 718 890 nebo na emailu info@centrum-zivota.cz, rádi vám sdělíme podrobnosti.

KOMPENZAČNÍ POMŮCKY

Využijte možnost získat u nás kompenzační pomůcky a další potřebný materiál, který jste nedostali v rámci svého zdravotního pojištění.

naši nabídku naleznete ZDE (proklik na nabídku)

Alienum phaedrum torquatos.

Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat.

Eius lorem tincidunt vixat.

a