Blog

Nadace Pavla Novotného / Centrum života  / PODPOŘTE NATÁLKU A DĚTSKOU TERAPEUTICKOU POZŮSTALOSTNÍ SKUPINU STROMEČEK!

PODPOŘTE NATÁLKU A DĚTSKOU TERAPEUTICKOU POZŮSTALOSTNÍ SKUPINU STROMEČEK!

 Jakým způsobem je můžete tedy podpořit? Níže uvádíme několik způsobů:

1. Přímou finanční podporou ve formě převodu z Vašeho účtu a to ve prospěch transparentního účtu k vyhlášené veřejné sbírce: 94 -4218494339/0800, VS: 19062021, v poznámce uveďte „Naděje pro Natálku a Stromeček“. Aktuální stav účtu můžete sledovat kliknutím na tento odkaz:https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/000094-4218494339.

2. Druhý způsob pomoci je úhrada libovolné částky díky naskenovaného QR kódu ve Vašem mobilním telefonu prostřednictvím internetovém bankovnictví.

3. Účastí na akci „Výstupu na Lysou“, kdy jsme tuto událost spustili dne 26. 5. 2021 na e-shopu naši kavárnyhttps://centrum-zivota.cz/…/startovaci-balicek-vystup…/

Objednat si můžete tzv. startovací balíček v hodnotě 300,- Kč (v ceně balíčku máte originální tričko, speciální balení naší lahodné Kávy Života a propagační materiály). Výtěžek z prodeje bude rovněž převeden na sbírkový účet uvedený výše. Balíček si budete moci vyzvednout v době od 08:00 do 10:00h ve stánku Nadačního fondu Pavla Novotného, který se bude nacházet na startu (parkoviště „U pily“ v Ostravici).  Platba je možná pomocí platební karty, pouze v případě, že byste na pochod nepřišli nebo nemohli přijít a chtěli balíček poslat, napište nám a my se s Vámi domluvíme na adekvátním doručení.

4. Poslední způsob a v současné době velmi populární, bude přítomnost celkem  tří stanovišť na charitativní akci, kde můžete prostřednictvím svého mobilního telefonu přispět opět libovolnou částkou ze svého internetového bankovnictví.

Ještě pro Vás chystáme jedno překvapení, ale to Vám oznámíme až příští týden!

DĚKUJEME ZA PŘISPĚNÍ JAKÉKOLIV ČÁSTKY!