Blog

Nadace Pavla Novotného / Centrum života  / Dne 19. 6. 2021 se uskutečnila skvělá charitativní akce věnovaná Natálce Chmelařové a pozůstalostní terapeutické skupině STROMEČEK!

Dne 19. 6. 2021 se uskutečnila skvělá charitativní akce věnovaná Natálce Chmelařové a pozůstalostní terapeutické skupině STROMEČEK!

Dne 19. 6. 2021 proběhla charitativní akce „Výstup na Lysou“ věnované Natálce Chmelařové a pozůstalostní terapeutické skupině STROMEČEK!

Událost začala již v ranních hodinách, kdy se u stánku Nadačního fondu Pavla Novotného shromažďovali lidé, kteří se odvážně rozhodli v tomto parném dni vystoupat na horu přezdívanou Královna Beskyd!

Účast byla báječná, účastníci usměvaví a plní energie! Podpořili jsme jejich dobrou náladu mimo jiné také pitným režimem nebo müsli tyčinkami CORNY.

Odpolední bohatý program se poté konal od 15. hodin  v TJ Sokol v Ostravici, kde ve velmi horkém dni byla připravena spousta stánků s občerstvením a k dispozici byl také obrovský stan, který nabízel možnost útěku před zrádným sluníčkem.  

Na hřišti se konal program pro děti, který se setkal s velkým úspěchem! K poslechu a tanci zahrála vynikající kapela Mirabel a také Petr Bende.

Po celou dobu této akce stále probíhala sbírka pro malou bojovnici Natálku a terapeutickou skupinu STROMEČEK, přičemž tato vyvrcholila v 18 hodin, kdy za velkého očekávání sdělil ředitel fondu pan Pavel Novotný  konečné výsledky!

Celkový výtěžek činil neuvěřitelnou částku ve výši 105.251,- Kč! A u této sumy jsme neskončili. Dále byl naší malé hrdince věnován šek na částku ve výši 4.600,- Kč od hnutí PŘÍSAHA, které zašťíťuje pan Robert Šlachta! Zároveň bylo Natálce předáno jízdní kolo, na které krátce před svou smrtí přispěl částkou 20.000,- Kč tatínek paní Míšy Špeldové Ústí nad Labem! Natálka společně se svou rodinou byla velmi dojatá!

Děkujeme všem co se na této velkolepé akci podíleli, zejména sponzorům, kteří nás podpořili a to Kofola , KILPIMarlenkaCornyManner, Aleš Loprais, Restaurace ImrvéreFC Baník OstravaSportfest KrnovMONINMobilní hospic Strom Života. Dále Horské a Zdravotní službě, že nám poskytli své služby!

Poděkování patří rovněž úžasné paní starostce obce Ostravice paní Pavlíně Stankayové a Nikolasovi Tilkeridisovi, také všem, kteří vypomáhali, zejména pak Šárce Martiníkové, Monice Růžičkové Sukané, Zuzce Seibertové, Vilimu Seibertovi, Radku Macháčovi, Jiřímu Nohelovi a Evě Němcové a samozřejmě i našim dobrovolníkům!