Blog

Nadace Pavla Novotného / Podpořili jsme  / ANDREJ BABIŠ PODPOŘÍ I DÍKY NAŠEMU NADAČNÍMU FONDU MALÉHO ALEŠKA JONŠTU ČASTKOU 100.000,-Kč!!!

ANDREJ BABIŠ PODPOŘÍ I DÍKY NAŠEMU NADAČNÍMU FONDU MALÉHO ALEŠKA JONŠTU ČASTKOU 100.000,-Kč!!!

Všechny Vás zdravím.

Dnešní den byl od rána pro mě šílený, ale pro náš fond mám samé pozitivní zprávy.
Někdy před měsícem se rozhodla paní Hanka Jonštová požádat přes webový formulář stránky 52milionu.cz o příspěvek pro svého syna Aleška.
Příběh Aleška sledujeme už od počátku, kdy jsme byli požádáni o pomoc tomuto klučíkovi. Samozřejmě paní Hanka mě nic neřekla, protože předpokládala že nebude vybrána.
Nicméně, mě jedno krásné pondělí zazvonil při jízdě ze Zlína domů telefon, a k mému údivu mě volala paní z kanceláře pana Babiše. Samozřejmě jsem si myslel, že se jedná o žert, ale ono se o žert nejednalo. Paní byla velmi dobře informována o činnosti našeho nadačního fondu a v podstatě si chtěla potvrdit informace o Aleškovi. Následně jsem teprve pochopil, že se jedná o šlechetný čin, kdy se náš ministr financí rozhodl rozdat potřebným 52 miliónů, které podle některých měl odvést od rozpočtu naší statní kasy za nezdaněné dluhopisy.
S paní jsem si následně ještě několikrát vyměnil informace, dodal potřebné podklady a čekal jsem na rozhodnutí pana ministra.

A to mě přišlo dnes večer. „Vážený pane Novotný, rozhodl jsem se podpořit paní Hanku Jonšotovou a jejího syna Aleška v jejich tíživé situaci finanční částkou 100.000,-Kč…“

Neuvěřitelné se stalo skutečným, paní Hance jsem už radostnou zprávu oznámil, zrovna teď jsou na komplexním vyšetření v Brně.

Pane ministře (Ing. Andrej Babiš), ať o Vás lidé říkají co chtějí, ať jste jaký jste, v jedné věci před Vámi smekám. Jste první člověk tak vysoce postavený, kterého znám, jež se rozhodl rozdat mezi potřebné lidi takovou finanční sumu. Kdokoliv jiný by se mohl rozhodnout peníze použít ve svůj prospěch, vy jste se rozhodl je poskytnout na velmi dobrou věc. JEŠTE JEDNOU VÁM ZA CELÝ NADAČNÍ FOND DĚKUJI!!!

PS: Budeme Vás samozřejmě informovat o dalším průběhu předání finančního daru paní Hance Jonštové!!! ALEŠKU MOC TI PŘEJI, AŤ TI TYTO PENÍZE ASPOŇ TROŠKU ULEVÍ OD TVÝCH ÚTRAP!!!!

s pozdravem Váš Pavel