Blog

Nadace Pavla Novotného / Centrum života  / LIVE Stream „O ŽIVOTĚ“

LIVE Stream „O ŽIVOTĚ“

Mládí vpřed!!! Před půl rokem se seznámil zakladatel našeho nadačního fondu Pavel Novotný s předsedou zapsaného spolku Sportfest z Krnova, panem Nikolasem Tilkeridisem a od té doby spolupráce jenom kvete. Jednou z aktivit, kde se vzájemně protnou obě organizace je SPORTFEST KRNOV 2021 je jeden z největších sportovních festivalů v České republice pro děti a mládež, který organizujeme ve spolupráci s městem Krnov. Hlavní sportovní náplní celé akce budou turnaje a závody a mimo jiné zábavný edukační program pro děti, zároveň tento festival bude obohacen o doprovodný program pro širokou veřejnost. Cílem této akce není jen příjemně strávené odpoledne s rodinou či přáteli, ale i naše snaha nadchnout mladší generaci ke sportu.

Další téma, které probereme je výstup na Lysou horu, kterou obě organizace ve prospěch 13leté Natálky a dětské terapeutické skupiny Stromeček uspořádají v sobotu 19. 6. 2021.

Máte dotaz? Ptejte se!

Začínáme 21. 5. 2021 od 19.hodin.

LIVE Stream můžete sledovat živě na https://www.facebook.com/NadacePN/live/ nebo ze záznamu také na YouTube kanálu https://www.youtube.com/…/UCmPRaHokxSi8qPJjFT4Or1w/videos