Blog

Nadace Pavla Novotného / Centrum života  / POJĎTE S NÁMI NA LYSOU HORU!

POJĎTE S NÁMI NA LYSOU HORU!

POMŮŽETE NATÁLCE? A DĚTSKÉ SKUPINĚ STROMEČEK?

POJĎTE S NÁMI NA LYSOU HORU!

Nadační fond Pavla Novotného se rozhodl uskutečnit největší charitativní akci v dějinách trvání samotné nadace!

Je určená 13ti leté Natálce Chmelařové, jejíž životní příběh musí každého chytit za srdce. Již od svého narození, které proběhlo dosti předčasně a dramaticky, bojuje o své místo na tomto světě. Když už se zdálo, že je z nejhoršího venku, potkala ji krutá rána a vzala ji její milovanou maminku o kterou se do posledních chvil starala jako opravdová dospělá a silná žena.

Celý příběh si můžete přečíst na http://www.nfpavlanovotneho.cz/cs/novinky

Natálka po smrti své maminky začala navštěvovat dětskou skupinu Stromeček při Mobilním hospici Strom Života v Novém Jičíně. Skupinu tvoří pozůstalé děti rodičů a dalších osob, o které pracovníci mobilního hospice pečovali.

Pracovníci STROMU ŽIVOTA byli přístupem malé Natálky ohromeni, a proto, když se ozval zakladatel fondu Pavel Novotný, bylo jisté, komu bude další pomoc směřována.

Tato mladá dáma však odmítla podporu pouze pro ni a vyslovila přání, aby pomoc byla směřována i jejím kamarádům z dětské skupiny STROMEČEK.

V sobotu 19. 6. 2021 uspořádá fond ve spolupráci se Sportfest Krnova partnery obec Ostravice, Turistické informační centrum Ostravice, Kofola, Restaurace Imrvérea a Mobilní hospic Strom Života charitativní akci, kdy v době od 08:00 do 10:00 se k nám můžete přidat a vyjít na Lysou horu!

Start proběhne na parkovišti společnosti Ridera Reality v Ostravici, vedle pily a naproti turistického informačního centra. U startu bude stánek, kde si budete moci vyzvednout zakoupený startovací balíček (igelitka s originálním tričkem, lahodná Káva života, propagační materiály a další věci). Startovací balíček si budete moci koupit od pátku 21. 5. 2021 v e-shopu našeho Centra Života www.centrum-zivota.cz/obchudek.

Místo doručení si dejte místní (nedávejte přes Zásilkovnu, pokud nechcete) a Vy si jej budete moci vyzvednout přímo na startu ve stánku.

Objednávat startovací balíček budete moci do pátku 11. 6. 2021!

Na vrcholu bude další stánek, kde obdržíte sladkou odměnu a také si budete moci zakoupit nějaké upomínkové věci nebo přispět do umístěné putovní pokladničky!

A myslíme samozřejmě i na Natálku a další děti, a proto se od 15ti h uskuteční ve sportovním areálu TJ SOKOL Ostravice, GPS: 49°32’55.7″N 18°23’10.6″E doprovodné odpoledne s řadou atrakcí, hudebním vystoupením a dalšími atrakcemi️‍!

PŘIPOJTE SE K NÁM A ZAŽIJTE NĚCO NEUVĚŘITELNÉHO!