Blog

Nadace Pavla Novotného / Nezařazené  / Máme za sebou první úspěšný SWAP!

Máme za sebou první úspěšný SWAP!

V sobotu 4. 3. 2023 se v naší kavárně Centrum života konal historicky první Pošli to dál – swap oblečení, doplňků a dalších potřebných věcí. Dorazilo vás téměř čtyřicet a přinesli jste na výměnu opravdu spoustu krásných věcí. Měnilo se vše od kabátků, přes svetry, halenky, tašky až po spotřební zboží a knížky. Každý, kdo zaplatil vstupné 100kč a přinesl až 15 kousků na výměnu si odtud mohl odnést cokoliv, co se mu hodilo. První swap se hlavně díky vám opravdu vydařil a my už teď plánujeme další, který se bude konat v červnu, opět u nás v kavárně.

Za skvělou organizaci moc děkujeme spolku Mramor z.s., který se postaral nejen o bezproblémovou přípravu swapu a jeho komunikaci, ale také o skvělou organizaci celého dne. A protože se tato akce konala v kavárně, tak nemohlo chybět ani občerstvení v podobě výběrové kávy a kvalitních českých vín od našeho partnera Vinařství Bořetice.

Děkujeme, že jste dorazili a těšíme se na vás zase příště. Získaný výtěžek ze vstupného ve výši 4000 Kč bude použit na podporu projektů Nadace Pavla Novotného.