Blog

Nadace Pavla Novotného / Aktuality  / Desítky preventivních akcí a stovky nadšených posluchačů, i tak vypadá pomoc naší nadace

Desítky preventivních akcí a stovky nadšených posluchačů, i tak vypadá pomoc naší nadace

Posláním naší nadace je nejen podpora a finanční pomoc onkologicky nemocným pacientům a jejich rodinám, ale také šíření tolik potřebné osvěty ohledně prevence rakoviny. Každoročně tak pořádáme mnoho vzdělávacích akcí pro veřejnost, besedy s lékaři a sestrami a také odborná školení určené pro nové i stávající dobrovolníky.

V posledních měsících jsme pořádali hned několik zajímavých akcí. Velký úspěch měla vzdělávací přednáška v Komunitním centru v Mokrých Lazcích s Kateřinou Uličkovou, která nás v rámci své prezentace seznámila s prevencí a samovyšetřením prsu. V obci Závada si účastnici besedy mimo jiné vyslechli přednášku fyzioterapeutky Pavly Paskudové na téma prevence a rizika pádu. A neméně zajímavá byla také přednáška v městském obvodu Ostrava-Mariánské Hory, která se týkala opět prevence a samovyšetření prsu.

Moc děkujeme za váš zájem a budeme se těšit na setkání na některé z dalších akcí které naše nadace pořádá. Jak to na našich akcích vypadá, se můžete podívat v galerii: